Dragee Coating Machine

Draje Kaplama Makinesi

Plastering The Bombshell

Cylinder Twisting

Bombe Sıvama

Silindir Büküm

From 1963 until 1996 with the ability to hand done with embossing and laminating machine to manufacture more facilities in the boiler serial dough and established their own needs and the needs of industry stakeholders, while meeting the crowning work in all branches of industry and regional needs in line with twisting metal began to be served in. With the demands coming from day to day, our company has become a project solution partner. Today, it has become a sought-after company in industrial metal bending and project-based works in its region and throughout the country.

Various Industrial Equipment Used in the Manufacturing Industry

Storage Tanks and Mixer Mixers

Decorative Products

1963’den 1996 yılına kadar el kabiliyeti ile yapılam hamur makinasının kazanlarını daha seri üretmek amaçlı kurulan Bombe ve Sıvama tesisi ile hem kendi ihtiyaçlarını hemde sektör paydaşlarının ihtiyaçlarını karşılarken, metal büküm ve bombeleme işindeki bölgesel ihtiyaçlar doğrultusunda tüm sanayi dallarına hizmet edilmeye başlanmıştır. Günden güne gelen talepler ile firmamız, proje çözüm ortağı bir konuma gelmiştir. Bugün bölgesinde ve yurt genelinde endüstriyel metal büküm ve proje bazlı çalışmalarda aranılan firma haline gelmiştir.

Üretim Sanayinde Kullanılan Çeşitli Endüstriyel Ekipmanlar

Depolama Tankları ve Karıştırıcı Mikserler

Dekoratif Ürünler

[wdi_feed id=”2″]

[wdi_feed id=”2″]

ERGÜNLER FIRIN MAKİNA SAN. TİC. A.Ş.

Firmamız 1963 yılında “Makinalar Üretmek Hayatı Kolaylaştırır” felsefesi ile yetişmiş ve eğitim almış H.Hüsnü Ergün tarafından kurulmuştur. Ticari hayatına 20 m2 lik bir işyerinde Hamur Yoğurma Makinası imal ederek başlamıştır. Sektöründe ilk Bursa sanayisinin ise öncülerinden olmuştur. Üretilen ürünler yurt genelinde ciddi manada ses getirmiş ve yoğun ilgi görmüştür. Üretilen ürünlere ilgiden ve gelen siparişlerin yoğunluğundan kaynaklı kısa sürede yetersiz gelen işyerine ilaveler yapılarak çalışma alanını genişletilmiş ve ilk büyümenin sinyallerini vermiştir.

BİZE ULAŞIN

    Son teknolojik gelişmeler ve modern teknoloji Ergünler Makine

    Tıkla Ara
    WhatsApp